V sobotu sa konal Jarný šachový turnaj v Považskej Bystrici, ktorého sa zúčastnili aj žiaci zo šachového oddielu nášho centra voľného času.

Jarný šachový turnaj - Považská Bystrica

Šachového turnaja sa zúčastnilo spolu 94 žiakov. V kategórii do 14 rokov skončil Simon Láslop na peknom 4. mieste, v turnaji celkovo na 9. mieste. Jakub Janec v kategórii do 14 rokov skončil na 11. mieste, celkovo na 26. mieste. Ľubomír Ondrášek v kategórii do 14 rokov skončil na 13. mieste, celkovo na 54. mieste.

Jarný šachový turnaj

Turnaj sa konal v rámci prípravy na majstrovstvá Slovenskej republiky škôl v Zakamennom 11. 04. 2017.